0.00 PLN

Globus 320 fizyczny 3D podświetlany

Cena brutto: 109.47 PLN

Rozmiar: śr. 32 cm

Typ globusa: fizyczny 3D
Średnica: 320mm
Wysokość: 48cm
Podświetlanie: TAK
Wersja: polska
Opakowanie: 1 szt


Opis
Globus 320mm mapa fizyczna podświetlany stopka plastikowa, cięciwa plastikowa.

Globus 320 fizyczny 3D podświetlany to nie tylko klasyczna pomoc naukowa, ale także nowoczesny i estetyczny element wyposażenia każdej klasy, pracowni geograficznej czy domowego biurka ucznia. Dzięki dużej średnicy 32 cm oraz czytelnej, szczegółowej mapie fizycznej, globus umożliwia dokładne zapoznanie się z ukształtowaniem powierzchni naszej planety – górami, dolinami, nizinami, pustyniami i systemami rzecznymi.

Wersja 3D sprawia, że kontynenty i formy terenu są delikatnie wypukłe, co pomaga lepiej zrozumieć relacje przestrzenne oraz uczy rozpoznawania różnych typów krajobrazów. Podświetlenie globusa to nie tylko efektowny dodatek – ułatwia korzystanie z niego przy słabym oświetleniu oraz sprawia, że barwy mapy stają się bardziej kontrastowe i atrakcyjne wizualnie.

Globus wykonany jest w wersji polskiej, co oznacza, że wszystkie nazwy geograficzne są zapisane w języku polskim – to szczególnie istotne w pracy z uczniami. Całość umieszczona jest na solidnej plastikowej podstawie z elegancką cięciwą, która zapewnia stabilność i trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Ostatnio oglądane

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij