0.00 PLN

Gra matematyczna Wielki koncert

Cena brutto: 79.95 PLN

Rozmiar: 1 CD

ZAPROPONUJ SWÓJ RABAT - jeżeli znaleźli Państwo ten produkt w niższej cenie , proszę o informację pod numer 602 46 85 85 lub na e-maila szkola-marzen@wp.pl

Zadaniem gracza jest zaangażowanie się na prośbę organizatora w odnalezienie muzyków i zaproszenie ich na koncert, gdyż organizator wielkiego festiwalu znalazł się w szpitalu przez stłuczkę rowerową.

Aby koncert mógł się odbyć, gracz musi odwiedzić Rio de Janeiro, Berlin, Londyn, Jamajkę, Arizonę i Nowy Jork by sprowadzić wszystkich muzyków.

Figury geometryczne

Ćwiczenia zawarte w grze pozwolą użytkownikowi na pogłębienie znajomosci figur płaskich i przestrzennych. Dodatkową zaletą programu jest przygotowanie do rozwiązywania zadań dotyczących obliczania pola powierzchni takich figur.

Arytmetyka

Poprzez wykonywanie ćwiczeń zawartych w grze można nabrać biegłości w dodawaniu liczb z zakresu od 1 do 10 000. Wraz z ilością rozwiązanych zadań użytkownik coraz sprawniej będzie zapisywać i obliczać połówki oraz ćwiartki liczb. Dodatkowo gracz pozna sposoby rozwiązywania ćwiczeń z jedną niewiadomą oraz zadań z treścią.

Obliczenia pieniężne

W grze dostępne są ćwiczenia dotyczące określania czasu zegarowego i kalendarzowego. Użytkownik będzie musiał dokonywać pomiarów i zapisywać ich wyniki w kategorii mierzenia długości, pojemności i ważenia. Dodatkowo rozwinie umiejętność przydatną i wykorzystywaną w codziennym życiu, jaką jest możliwość dokonywania obliczeń pieniężnych i rozwiązywania zadań typu cena-ilość-wartość.

Zakres zagadnień programu:

- obliczanie proporcjonalnych wartości liczb

- odczytywanie ułamków zwykłych i dziesiętnych z osi liczbowej

- znajdowanie ułamkowych części całości

- przeliczanie wysokości i szerokości obiektów według podanej skali

- szacowanie najmniejszej spośród trzech liczb

- mnożenie i dzielenie liczb całkowitych i dziesiętnych

- dzielenie ułamków dziesiętnych

- znajdowanie szczegółowych elementów na większej ilustracji

Zawartość gry:

- setki interaktywnych ćwiczeń matematycznych

- opcję śledzenia postępów w nauce:

o tablica rekordzistów

o rejestr wyników

- wiele zabawnych animacji, ilustracji i narracji

-zabawy ćwiczące spostrzegawczość

- stopniowalny poziom trudności zadań

- pomoc w formie dźwiękowej

Działa na systemach: Windows XP/Vista/

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij