0.00 PLN

Optek Portable LED 2MP

Cena brutto: 699.87 PLN

Rozmiar: .

To doskonałe rozwiązanie do pracy, nauki i zabawy. Prosta instalacja pozwala na bardzo szybką i łatwą obserwację mikroświata na monitorze komputera. Dołączone oprogramowanie WebCam Companion 2 umożliwia zapis obrazów na dysku komputera w postaci zdjęć lub sekwencji filmowych. Mikroskop przeznaczony do badań w świetle odbitym. Standardowe preparaty mikroskopowe na szkiełku mozna oglądać kładąc je na np białej kartce.
Mikroskop Optek Portable LED to niezastąpiona pomoc dydaktyczna dla wykorzystywana do obserwacji insektów, małych owadów, liści, minerałów itp. Jako narzędzie pracy może być wykorzystywany w metalurgii, elektronice, poligrafii itd.. Doskonały dla hobbystów,znajdzie zastosowanie w filatelistyce, numizmatyce itp..
Powiększenie w zakresie 36x-200x w połączeniu z 2.0 mln pixeli matrycą pozwala uzyskać rozdzielczość obrazu 1600x1200 pixeli. Mikroskop wyposażony jest w oświetlacz w postaci 8 LED.

Dane techniczne:
- powiększenie: 36x - 200x
- rozdzielczość matrycy: 2.0 MPix
- rozdzielczość obrazu: 1600x1200 pixeli
- oświetlenie: LED
- wymiary: 95x35mm
- ciężar: 120g
- kompatybilność: Windows XP (Service Pack 2), Windows Vista oraz Windows 7
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij