0.00 PLN

PET Buster - Self Study Edition with Answer Key + 2 Audio CDs

Cena brutto: 54.60 PLN

Rozmiar: 21x29,7cm

PET Buster - Preparation Course for the Cambridge ESOL Preliminary English Test - Self Study Edition with Answer Key + 2 Audio CDs - kurs przygotowujący do egzaminu języka angielskiego PET (Cambridge Preliminary English Test exam). Książka składa się z 16 obszernych jednostek lekcyjnych, z których każda mieści się na 6 stronach. Każda jednostka skupia się na jednym temacie dobranym zgodnie z wytycznymi Cambridge Preliminary English Test i prezentowanym w artykule umieszczonym na początku każdego rozdziału. Poruszane tematy dotyczą między innymi spraw związanych z modą, stylem życia, sportem, literaturą, środowiskiem naturalnym itd... Pierwsze cztery strony każdej lekcji nawiązują do przedstawionego tematu i zawierają różnorodne ćwiczenia (gramatyczne, leksykalne, na zrozumienie ze słuchu i rozumienie tekstu pisanego) ułożone zawsze w kolejności od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Dwie pozostałe strony każdego rozdziału skupiają się na poradach i sugestiach dotyczących praktycznej umiejętności radzenia sobie z zadaniami egzaminacyjnymi. Po każdych czterech jednostkach lekcyjnych następuje dwustronicowa lekcja powtórkowa sprawdzająca zakres nabytych przez ucznia umiejętności i kompetencji językowych. Prezentowanym w poszczególnych lekcjach ćwiczeniom towarzyszą nagrania audio zarejestrowane na dwóch płytach CD. W drugiej części książki znajduje się przykładowy test egzaminacyjny, jak również suplement streszczający zagadnienia gramatyczne z poszczególnych jednostek lekcji, lista czasowników frazowych, fotografie i rysunki stanowiące punkt wyjścia dla wypowiedzi ustnej, lista czasowników nieregularnych oraz glosariusz ze słówkami. Ponadto na końcu książki umieszczone zostały rozwiązania do ćwiczeń z poszczególnych rozdziałów oraz transkrypcje materiału audio nagranego na płytach CD.

Z książki może z powodzeniem korzystać samodzielnie każda osoba chcąca przygotować się do egzaminu PET.

Nauczyciele i lektorzy przygotowujący swoich uczniów do egzaminu PET mogą skorzystać z dodatkowego przewodnika metodycznego PET Buster Teacher's Book.

Autorzy: Lisa Kester Dodgson, Cynthia Gilmore Alston, Attilio Galimberti, Karl Graham

Format 21x29,7cm, miękka okładka

176 kolorowych stron,
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij