0.00 PLN

Rodzaje i gatunki literackie 45 elem.

Cena brutto: 464.94 PLN

Rozmiar:48x64 cm

.
Nr. Katalogowy: 160 

Rodzaje i gatunki literackie - pakiet 45 elementów.

Pomoc ma na celu naukę samodzielnego odnajdywania cech gatunkowych danego utworu. Wskazywanie na różnorodny charakter cech gatunkowych składających się na definicję poszczególnych gatunków (budowa utworu, temat, elementy świata przedstawionego). Naukę określania przynależności gatunkowej na podstawie określonych samodzielnie cech utworu. Pamięciowe opanowanie cech składających się na definicję określonych gatunków.Każdej z definicji towarzyszy rysunek , który obrazuje relacje, jakie łączą charakterystyczne cechy liryki, epiki oraz dramatu.

Do zestawu dołączono poradnik metodyczny gdzie zagadnienia gatunku literackiego opracowano w formie ćwiczeń, odwołujących się do tekstów literackich. Ćwiczenia mają służyć identyfikacji przez ucznia cech gatunkowych wybranego tekstu.

Materiał dydaktyczny zawiera:

- trzy tablice z definicjami poszczególnych rodzajów literackich

- jedenaście tablic ćwiczeniowych poświęconych kolejnym gatunkom literackim

- cztery pomocnicze tablice zbiorcze

- elementy ruchome - kartoniki między innymi z cechami gatunkowymi określonego typu z możliwością umieszczania na tablicach za pomocą rzepów

Każda plansza jest wielkości 48x64 cm drukowana jest na papierze o grubości 450g oraz zaopatrzona jest w listewki z zawieszką.

Całość umieszczono w teczce

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij