0.00 PLN

Zwierszyki na patyki, czyli co zwierzęta chronione mówią o sobie

Cena brutto: 35.70 PLN

Rozmiar: .

Nr katalogowy: 800-1015

Dialogi napisane przez Małgorzatę Barańską charakteryzują się niezwykłym kunsztem. Pokazują one dzieciom świat zwierząt chronionych, w sposób bardzo atrakcyjny. Głównym bohaterem Zwierszyków jest przyrodnik Maciek, który wiele już wie o przyrodzie, ale nie wie wszystkiego. Poszukuje więc zwierząt chronionych, które opowiedzą mu o swoim życiu. Udaje mu się porozmawiać z bocianami, ropuchą, czaplą, dzięciołem, a nawet z niedźwiedziem i orłem. Z rozmów tych dowiaduje się m.in. o ich mieszkaniach, nawykach żywieniowych, sposobie wychowania potomstwa. Dialogi przyrodnika Maćka ze zwierzętami przekazując wiadomości o nich, uczą, że ochrona przyrody i dbanie o nią jest bardzo ważna.

Publikacja składa się z książki z tekstami pięknie zilustrowanymi przez Andrzeja Jurkiewicza oraz teczki, w której znajdują się postaci bohaterów dialogów. Wystarczy wyciąć postać, pokolorować, przyczepić do patyka i można rozpocząć przedstawienie teatralne.

Książka do wykorzystania w domu, przedszkolu i szkole, w czasie zabawy i nauki.

Autor: Małgorzata Barańska

Format A4, 104 strony - teczka A4, 25 kart
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij