0.00 PLN

Gra językowa Question Chain CD ROM

Cena brutto: 38.13 PLN

Rozmiar: .

Question chain - digital edition to gra językowa przeznaczona do pracy z wykorzystaniem komputera lub tablicy interaktywnej rozwijająca umiejętnośćzadawania pytań i prowadzenia dialogów w języku angielskim.

Charakter gry:  gra w karty (dopasowywanie kart z odpowiedziami do kart z pytaniami)

Poziom trudności:  Gra oferuje możliwość prowadzenia rozgrywki dwóch poziomach trudności (A2 lub B1).

Cele językowe:
-ćwiczenie użycia form pytających,
-ćwiczenie użycia czasów gramatycznych,
-poznawanie słownictwa języka angielskiego,
-nauka prowadzenia konwersacji w formie krótkich dialogów,
-nauka niektórych wyrażeń idiomatycznych.

Zasady gry:
Gra może być rozgrywana przez jednego lub wielu (maksymalnie czterech) graczy. Każda z kart biorących udział w grze zawiera odpowiedź na pytanie umieszczone na innej karcie oraz pytanie, do którego odpowiedź znajduje się równieżna innej karcie. Rozgrywka rozpoczyna się wyświetleniem na ekranie komputera wybranej losowo karty z pytaniem rozpoczynającym grę oraz pozostałych kart, spośród których gracze kolejno dopasowują odpowiedzi tak, by każda dołożona karta zawierała odpowiedź na pytanie znajdujące się na karcie poprzedzającej.

Rozgrywkę można prowadzić w sposób uproszczony gwarantujący uczestnikom zabawy nieograniczony czas na wyszukanie pasujących odpowiedzi lub z włączonym licznikiem czasu dającym każdemu graczowi minutę na odnalezienie i dopasowanie właściwej karty. Po przekroczeniu tego czasu kolejka przechodzi na następnego gracza.

Za każdą prawidłowo dopasowaną odpowiedź gracz otrzymuje dziesięćpunktów. Zwycięzcą zostaje gracz, który zdobędzie najwięcej punktów.

Prawidłowa odpowiedź na ostatnie pytanie z serii znajduje się zawsze na tej samej karcie, której pytanie zapoczątkowało grę.

Zastosowanie: Gra znajduje zastosowanie zarówno w warunkach domowych (zabawy z przyjaciółmi i rodzinąlub prywatne lekcje języka angielskiego), jak i trakcie zajęć w szkolnych przy wykorzystaniu komputera, komputera z projektorem, bądź tablicy interaktywnej.

Dodatkowe korzyści: Gra Question chain doskonali sprawności umysłowe takie jak pamięć, koncentracja i spostrzegawczość, sprzyja skutecznemu zapamiętywaniu oraz uczy aktywności i zdrowej rywalizacji, a jej ludyczny charakter ułatwia nawiązywanie relacji społecznych oraz wpływa pozytywnie na zredukowanie dystansu pomiędzy uczniem i uczącym.

Wymagania sprzętowe:
Windows: procesor Intel Pentium 4, 1 GB RAM, karta wideo 128 MB, wersja systemu: Windows XP, Vista lub nowszy, rozdzielczość ekranu 800x600, karta dźwiękowa, zainstalowany Flash Player
Mac: procesor PowerPC G4 1 GHz , 1 GB RAM, karta wideo 128 MB, wersja systemu: Mac OS X v10.3.9 lub nowszy, rozdzielczość ekranu 800x600, , karta dźwiękowa, zainstalowany Flash Player

Zestaw zawiera:
-płytę CD-ROM z grą i z instrukcją opisującą zasady rozgrywki.
-pudełko formatu 19x13,5 cm z folią ochronną

  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij