Młody Einstein - Rozwijamy wyobraźnię

Rozmiar: .

Zestaw ćwiczeń i zabaw rozwijających i kształtujących wyobraźnię dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia rozwijają pomysłowość i kreatywność. Uczą koncentracji uwagi oraz wyzwalają umiejętności plastyczne.

- Kształtuje wyobraźnię dziecka
- Rozwija pomysłowość i kreatywność
- Wyzwala umiejętności plastyczne
- Uczy koncentracji uwagi

Profesjonalne przygotowanie programu w połączeniu z mnogością funkcji i możliwości powodują, że dzieci z ochotą bawią się nim rozwijając się wszechstronnie.
Każde ćwiczenie dostępne jest w 3 stopniach trudności, dzięki czemu można go dopasować do aktualnych możliwości dziecka. Obsługa programu jest prosta, a każde ćwiczenie dokładnie omówione dzięki czemu korzystanie z programu nie sprawia dziecku najmniejszych problemów.

Komputer: PC z procesorem min. 600 MHz
Napęd: CD/DVD
System operacyjny: Windows XP/Vista/7 (32bit)