0.00 PLN

Pakiet Angielski dla początkujących

Cena brutto: 49.35 PLN

Rozmiar: .

Kliknij i odsłuchaj fragmentu nagrania:
Nagranie-Pakiet Angielski Dla Poczatkujacych
Nagranie-Pakiet Angielski Dla Poczatkujacych 1
Nagranie-Pakiet Angielski Dla Poczatkujacych 2

Pakiet Angielski dla początkujących
- pakiet dla początkujących i rozpoczynających naukę
- 2000 najważniejszych słów i zwrotów
- ponad 220 minut nagrań po polsku i angielsku - wyłącznie native speakerzy
- łatwe dialogi i praktyczne wyrażenia z tłumaczeniami
- ćwiczenia sprawdzające z odpowiedziami
- przystępna gramatyka
- drukowany podręcznik
+ dodatkowo 220 minut nagrań mp3

Pakiet Angielski dla początkujących przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę, oraz wszystkich, którzy chcieliby szybko przypomnieć sobie podstawy angielskiego i przygotować się do podróży. Z Audio Kursem osłuchasz się z brzmieniem języka, poznasz najważniejsze reguły rządzące gramatyką i szybko nauczysz się porozumiewać w typowych sytuacjach. Praktyczne ćwiczenia sprawią, że opanujesz słownictwo i przyswoisz zasady gramatyczne.

Podręczniki zawierają pełne teksty wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia oraz, dodatkowo, wzory odmiany czasowników. Płyt można słuchać w dowolnym odtwarzaczu CD lub na komputerze.

Angielski Kurs podstawowy uczy 1000 najważniejszych słów i zwrotów oraz rozmówek niezbędnych na co dzień. Kurs obejmuje 11 lekcji (73 minuty) m.in. przedstawianie się, pytanie o drogę, podróż, hotel, zakupy, praca.

Angielski Gramatyka objaśnia najważniejsze zagadnienia: budowa zdania, tworzenie pytań, zaimki, najczęściej używane czasy, czasowniki nieregularne i inne. Przystępnie tłumaczy reguły i zawiera liczne przykłady. Kurs obejmuje 12 lekcji (76 minut nagrań).

Angielski Na wakacje to Audio Kurs opracowany specjalnie z myślą o osobach wyjeżdżających za granicę, a zwłaszcza do Wielkiej Brytanii i USA w celach turystycznych. Kurs uczy słówek i zwrotów niezbędnych w trakcie podróży, wypoczynku, zwiedzania czy uprawiania sportu. 16 dialogów prezentuje najbardziej typowe sytuacje: zamawianie dania w restauracji, kupowanie biletu, rezerwowanie noclegu, odprawa bagażowa, czy nawet wizyta na komisariacie policji. Kurs obejmuje 16 lekcji - 75 minut nagrań tylko native speakerów.

Specjalnie przygotowana, czwarta płyta zawiera ponad 220 minut nagrań w formacie mp3 - do słuchania w domu, w samochodzie, w drodze do pracy lub szkoły, w podróży.
  • Opinie klientów
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij