0.00 PLN

Test Master - program do tworzenia testów

Cena brutto: 78.72 PLN

Rozmiar: .

.
"Test Master" to zestaw aplikacji służących do przygotowywania i rozwiązywania testów. Niewątpliwym atutem aplikacji jest możliwość rozwiązywania testów na wielu stanowiskach komputerowych jednocześnie za pośrednictwem lokalnej sieci komputerowej. Oczywiście Test Master umożliwia generowanie wydruków z przeprowadzonego testu zawierającego raport odpowiedzi, oraz posiada moduł automatycznego oceniania według kryteriów oceny i punktacji dla każdego testu.

Zestaw aplikacji składa się z:

Test Master - Edytor Testów umożliwia stworzenie własnego testu od podstaw lub edycję już istniejącego. Do wyboru mamy mamy test jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. Ponadto dla każdego testu mozemy określić ilość czasu na jego rozwiązanie, system oceniania oraz skalę ocen. System oceniania daje nam możliwość ustawienia reakcji programu na brak odpowiedzi oraz błędną lub cześciową odpowiedź (dla testów wielokrotnego wyboru). Za pomocą skali ocen przydzielimy oceny do uzyskanej liczby punktów. Istenieje również możliwość stworzenia testu z podziałem na grupy, a opcja "ile pytań w teście" pozwala wylosować określona ilość pytań sposród wszystkich dostępnych w danym teście. Przygotowane testy możemy wykorzystać w formie elektronicznej w aplikacjach Test Master i Test Master – Serwer, lub zachować w formie plików PDF.

Test Master to aplikacja umożliwiająca rozwiązywanie wcześniej przygotowanych testów.

Rozwiązywane testy mogą być zapisane na komputerze na którym są rozwiązywane, mogą być także udostępnione w sieci (LAN, Internet) przy wykorzystaniu aplikacji Test Master – Serwer. Z rozwiązanego testu można wygenerować raport w postaci pliku PDF.

Test Master - Serwer jest aplikacją umożliwiającą udostępnianie testów, przygotowanych przy pomocy aplikacji Test Master – Edytor Testów, w sieci (LAN, Internet). Wyniki z rozwiązanych testów są gromadzone w bazie danych, dzięki czemu istnieje możliwość przeglądania różnego rodzaju statystyk z rozwiązanych testów, a także generowanie z nich raportów w postaci plików PDF.

Nasza aplikacja może z powodzeniem być wykorzystywana w szkole do gromadzenia wyników z wielu przedmiotów jednocześnie. Po zakończonym roku szkolnym wyniki uczniów możemy zapisać w postaci raportów PDF oraz dokonać promocji uczniów przenosząc ich do kolejnej klasy, dzięki czemu mamy stałą bazę uczniów i unikamy wprowadzania danych na nowo.

Licencja na 30 stanowisk komputerowych.

Wymagania sprzętowe:

System Windows 98SE/Me/2000 SP 4/XP SP2, procesor klasy Pentium III 400MHz, 128 MB RAM, CD-Rom x8, karta graficzna pracująca w rozdzielczości minimum 800x600 16bit kolor, framework .NET 2.0 (instaluje się na dysku twardym podczas instalacji aplikacji), dobe Acrobat Reader 5.05 (instaluje się na dysku twardym podczas instalacji aplikacji), NET Framework 2.0 (dostepny na płycie).
  • Opinie klientów
  • Poleć znajomemu
  • Brak opinii dla towaru
  • Zaloguj się, aby dodać opinię
  • * pole obowiązkowe

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij